X
عکس دکتر عباسعلی نوذری

دکتر عباسعلی نوذری

نوبت دهی اینترنتی دکتر عباسعلی نوذری متخصص چشم پزشکی در شهر ساری و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر عباسعلی نوذری نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • ساری، خیابان فرهنگ، شهریار3، طبقه7، واحد702
 • 0
 • 01133312008
 • متخصص چشم پزشکی
 • نظام پزشکی: 52325
 • ساری

نوبت دهی اینترنتی دکتر عباسعلی نوذری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر عباسعلی نوذری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر عباسعلی نوذری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر عباسعلی نوذری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر عباسعلی نوذری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر عباسعلی نوذری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر عباسعلی نوذری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر عباسعلی نوذری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر عباسعلی نوذری به آدرس ساری، خیابان فرهنگ، شهریار3، طبقه7، واحد702، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر عباسعلی نوذری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر عباسعلی نوذری تنها بیماران ساری را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر عباسعلی نوذری به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی، در شهر ساری مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در ساری و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر عباسعلی نوذری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر عباسعلی نوذری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم دریافت کنند.

دکتر عباسعلی نوذری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر عباسعلی نوذری در زمینه متخصص چشم پزشکی، در شهر ساری فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر عباسعلی نوذری کجاست؟

مطب دکتر عباسعلی نوذری به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی در شهر ساری فعالیت میکند، ساری، خیابان فرهنگ، شهریار3، طبقه7، واحد702 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر عباسعلی نوذری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر عباسعلی نوذری که 0 - 01133312008 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر عباسعلی نوذری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عباسعلی نوذری، متخصص چشم پزشکی، در شهر ساری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر عباسعلی نوذری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر عباسعلی نوذری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر عباسعلی نوذری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر عباسعلی نوذری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر عباسعلی نوذری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس