X
عکس دکتر عاطفه فرامرزی

دکتر عاطفه فرامرزی

نوبت دهی اینترنتی دکتر عاطفه فرامرزی متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر عاطفه فرامرزی نوبت بگیرید.

 • پوست و مو
 • تهران، خیابان وليعصر، بعد از پارك ساعي، نرسيده به توانير، كوچه بخشندگان، ساختمان مديكو، طبقه ٦
 • 09021545995
 • 02188197981
 • متخصص پوست، مو و زیبایی
 • نظام پزشکی: 151283
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر عاطفه فرامرزی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر عاطفه فرامرزی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر عاطفه فرامرزی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر عاطفه فرامرزی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر عاطفه فرامرزی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر عاطفه فرامرزی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر عاطفه فرامرزی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر عاطفه فرامرزی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر عاطفه فرامرزی به آدرس تهران، خیابان وليعصر، بعد از پارك ساعي، نرسيده به توانير، كوچه بخشندگان، ساختمان مديكو، طبقه ٦، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر عاطفه فرامرزی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر عاطفه فرامرزی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر عاطفه فرامرزی به عنوان یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر عاطفه فرامرزی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر عاطفه فرامرزی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پوست، مو و زیبایی دریافت کنند.

دکتر عاطفه فرامرزی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر عاطفه فرامرزی در زمینه متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر عاطفه فرامرزی کجاست؟

مطب دکتر عاطفه فرامرزی به عنوان یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان وليعصر، بعد از پارك ساعي، نرسيده به توانير، كوچه بخشندگان، ساختمان مديكو، طبقه ٦ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر عاطفه فرامرزی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر عاطفه فرامرزی که 09021545995 - 02188197981 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر عاطفه فرامرزی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عاطفه فرامرزی، متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر عاطفه فرامرزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر عاطفه فرامرزی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر عاطفه فرامرزی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر عاطفه فرامرزی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر عاطفه فرامرزی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس