عکس دکتر طلیعه ساغری

دکتر طلیعه ساغری

نوبت دهی اینترنتی دکتر طلیعه ساغری متخصص چشم پزشکی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر طلیعه ساغری نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • تهران، خیابان پیروزی، روبه روی خیابان اول نیروی هوایی ( روبه روی سینما )، جنب بنگاه اجلاس، پلاک 314
 • 0
 • 02177477138
 • متخصص چشم پزشکی
 • نظام پزشکی: 17804
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر طلیعه ساغری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر طلیعه ساغری

پزشک پرطرفدار
بیش از 80% مراجعین، دکتر طلیعه ساغری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر طلیعه ساغری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر طلیعه ساغری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر طلیعه ساغری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر طلیعه ساغری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر طلیعه ساغری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر طلیعه ساغری به آدرس تهران، خیابان پیروزی، روبه روی خیابان اول نیروی هوایی ( روبه روی سینما )، جنب بنگاه اجلاس، پلاک 314، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر طلیعه ساغری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر طلیعه ساغری تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر طلیعه ساغری به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر طلیعه ساغری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر طلیعه ساغری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم دریافت کنند.

دکتر طلیعه ساغری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر طلیعه ساغری در زمینه متخصص چشم پزشکی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر طلیعه ساغری کجاست؟

مطب دکتر طلیعه ساغری به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان پیروزی، روبه روی خیابان اول نیروی هوایی ( روبه روی سینما )، جنب بنگاه اجلاس، پلاک 314 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر طلیعه ساغری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر طلیعه ساغری که 0 - 02177477138 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر طلیعه ساغری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر طلیعه ساغری، متخصص چشم پزشکی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر طلیعه ساغری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر طلیعه ساغری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر طلیعه ساغری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر طلیعه ساغری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر طلیعه ساغری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس