X
عکس دکتر طاهر قاضی زاده خسروشاهی

دکتر طاهر قاضی زاده خسروشاهی

نوبت دهی اینترنتی دکتر طاهر قاضی زاده خسروشاهی در شهر 0 و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر طاهر قاضی زاده خسروشاهی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر طاهر قاضی زاده خسروشاهی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر طاهر قاضی زاده خسروشاهی

پزشک پرطرفدار
بیش از 83% مراجعین، دکتر طاهر قاضی زاده خسروشاهی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر طاهر قاضی زاده خسروشاهی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر طاهر قاضی زاده خسروشاهی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر طاهر قاضی زاده خسروشاهی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر طاهر قاضی زاده خسروشاهی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر طاهر قاضی زاده خسروشاهی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر طاهر قاضی زاده خسروشاهی به آدرس ، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر طاهر قاضی زاده خسروشاهی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر طاهر قاضی زاده خسروشاهی تنها بیماران 0 را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر طاهر قاضی زاده خسروشاهی به عنوان یک پزشک ، در شهر 0 مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در 0 و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر طاهر قاضی زاده خسروشاهی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر طاهر قاضی زاده خسروشاهی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دریافت کنند.

دکتر طاهر قاضی زاده خسروشاهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر طاهر قاضی زاده خسروشاهی در زمینه ، در شهر 0 فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر طاهر قاضی زاده خسروشاهی کجاست؟

مطب دکتر طاهر قاضی زاده خسروشاهی به عنوان یک پزشک در شهر 0 فعالیت میکند، واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر طاهر قاضی زاده خسروشاهی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر طاهر قاضی زاده خسروشاهی که - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر طاهر قاضی زاده خسروشاهی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر طاهر قاضی زاده خسروشاهی، ، در شهر 0 با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر طاهر قاضی زاده خسروشاهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر طاهر قاضی زاده خسروشاهی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر طاهر قاضی زاده خسروشاهی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر طاهر قاضی زاده خسروشاهی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر طاهر قاضی زاده خسروشاهی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس