عکس دکتر طاهره معمار کرمانی

دکتر طاهره معمار کرمانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر طاهره معمار کرمانی متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر طاهره معمار کرمانی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • تهران، شهرک اکباتان، خیابان نفیسی، سه‌راه مخابرات، برج آبی، طبقه 3، آسانسور 2
 • 0
 • 02144668445
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 21432
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر طاهره معمار کرمانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر طاهره معمار کرمانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر طاهره معمار کرمانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر طاهره معمار کرمانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر طاهره معمار کرمانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر طاهره معمار کرمانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر طاهره معمار کرمانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر طاهره معمار کرمانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر طاهره معمار کرمانی به آدرس تهران، شهرک اکباتان، خیابان نفیسی، سه‌راه مخابرات، برج آبی، طبقه 3، آسانسور 2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر طاهره معمار کرمانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر طاهره معمار کرمانی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر طاهره معمار کرمانی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر طاهره معمار کرمانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر طاهره معمار کرمانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر طاهره معمار کرمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر طاهره معمار کرمانی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر طاهره معمار کرمانی کجاست؟

مطب دکتر طاهره معمار کرمانی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، شهرک اکباتان، خیابان نفیسی، سه‌راه مخابرات، برج آبی، طبقه 3، آسانسور 2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر طاهره معمار کرمانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر طاهره معمار کرمانی که 0 - 02144668445 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر طاهره معمار کرمانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر طاهره معمار کرمانی، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره معمار کرمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر طاهره معمار کرمانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر طاهره معمار کرمانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر طاهره معمار کرمانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر طاهره معمار کرمانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس