عکس دکتر طاهره انصاری نژاد

دکتر طاهره انصاری نژاد

نوبت دهی اینترنتی دکتر طاهره انصاری نژاد متخصص کودکان و نوزادان در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر طاهره انصاری نژاد نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر طاهره انصاری نژاد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر طاهره انصاری نژاد

پزشک پرطرفدار
بیش از 34% مراجعین، دکتر طاهره انصاری نژاد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر طاهره انصاری نژاد ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر طاهره انصاری نژاد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر طاهره انصاری نژاد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر طاهره انصاری نژاد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر طاهره انصاری نژاد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر طاهره انصاری نژاد به آدرس شهرک غرب( قاسم آباد ) بلوار حجاب. نبش حجاب54 ساختمان پزشکان غرب. طبقه اول واحدm4، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر طاهره انصاری نژاد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر طاهره انصاری نژاد تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر طاهره انصاری نژاد به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر طاهره انصاری نژاد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر طاهره انصاری نژاد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر طاهره انصاری نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر طاهره انصاری نژاد در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر طاهره انصاری نژاد کجاست؟

مطب دکتر طاهره انصاری نژاد به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر مشهد فعالیت میکند، شهرک غرب( قاسم آباد ) بلوار حجاب. نبش حجاب54 ساختمان پزشکان غرب. طبقه اول واحدm4 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر طاهره انصاری نژاد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر طاهره انصاری نژاد که 0 - 05136203836 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر طاهره انصاری نژاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر طاهره انصاری نژاد، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره انصاری نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر طاهره انصاری نژاد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر طاهره انصاری نژاد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر طاهره انصاری نژاد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر طاهره انصاری نژاد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس