عکس دکتر طاهره اسدیان

دکتر طاهره اسدیان

نوبت دهی اینترنتی دکتر طاهره اسدیان متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر اهواز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر طاهره اسدیان نوبت بگیرید.

 • پوست و مو
 • اهواز، پاداد شهر، بلوار جواد الائمه، جنب مسجد، مجتمع پزشکی پاداد، بالای داروخانه دکتر رسولی، طبقه دوم
 • 0
 • 06135716568
 • متخصص پوست، مو و زیبایی
 • نظام پزشکی: 124029
 • اهواز

نوبت دهی اینترنتی دکتر طاهره اسدیان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر طاهره اسدیان

پزشک پرطرفدار
بیش از 77% مراجعین، دکتر طاهره اسدیان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر طاهره اسدیان ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر طاهره اسدیان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر طاهره اسدیان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر طاهره اسدیان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر طاهره اسدیان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر طاهره اسدیان به آدرس اهواز، پاداد شهر، بلوار جواد الائمه، جنب مسجد، مجتمع پزشکی پاداد، بالای داروخانه دکتر رسولی، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر طاهره اسدیان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر طاهره اسدیان تنها بیماران اهواز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر طاهره اسدیان به عنوان یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر اهواز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اهواز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر طاهره اسدیان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر طاهره اسدیان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پوست، مو و زیبایی دریافت کنند.

دکتر طاهره اسدیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر طاهره اسدیان در زمینه متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر اهواز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر طاهره اسدیان کجاست؟

مطب دکتر طاهره اسدیان به عنوان یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر اهواز فعالیت میکند، اهواز، پاداد شهر، بلوار جواد الائمه، جنب مسجد، مجتمع پزشکی پاداد، بالای داروخانه دکتر رسولی، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر طاهره اسدیان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر طاهره اسدیان که 0 - 06135716568 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر طاهره اسدیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر طاهره اسدیان، متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر اهواز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره اسدیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر طاهره اسدیان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر طاهره اسدیان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر طاهره اسدیان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر طاهره اسدیان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس