X
عکس دکتر صمد فانی

دکتر صمد فانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر صمد فانی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر کرمانشاه و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر صمد فانی نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، ساختمان مهرگان، طبقه دوم
 • 09188585081
 • 08337274043
 • متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
 • نظام پزشکی: 20460
 • کرمانشاه

نوبت دهی اینترنتی دکتر صمد فانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر صمد فانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر صمد فانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر صمد فانی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر صمد فانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر صمد فانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر صمد فانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر صمد فانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر صمد فانی به آدرس کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، ساختمان مهرگان، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر صمد فانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر صمد فانی تنها بیماران کرمانشاه را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر صمد فانی به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر کرمانشاه مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمانشاه و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر صمد فانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر صمد فانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی) دریافت کنند.

دکتر صمد فانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر صمد فانی در زمینه متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر کرمانشاه فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر صمد فانی کجاست؟

مطب دکتر صمد فانی به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر کرمانشاه فعالیت میکند، کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، ساختمان مهرگان، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر صمد فانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر صمد فانی که 09188585081 - 08337274043 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر صمد فانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر صمد فانی، متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر کرمانشاه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر صمد فانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر صمد فانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر صمد فانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر صمد فانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر صمد فانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس