عکس دکتر صفیه رضازاده لواف

دکتر صفیه رضازاده لواف

نوبت دهی اینترنتی دکتر صفیه رضازاده لواف متخصص قلب و عروق در شهر قم و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر صفیه رضازاده لواف نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • قم، بلوار جمهوری اسلامی، میدان سپاه، ابتدای خیابان شهید اخلاقی، ساختمان ایران، طبقه3، واحد5
 • 09912502267
 • 0
 • متخصص قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 127386
 • قم

نوبت دهی اینترنتی دکتر صفیه رضازاده لواف

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر صفیه رضازاده لواف

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر صفیه رضازاده لواف را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر صفیه رضازاده لواف ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر صفیه رضازاده لواف، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر صفیه رضازاده لواف چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر صفیه رضازاده لواف، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر صفیه رضازاده لواف انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر صفیه رضازاده لواف به آدرس قم، بلوار جمهوری اسلامی، میدان سپاه، ابتدای خیابان شهید اخلاقی، ساختمان ایران، طبقه3، واحد5، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر صفیه رضازاده لواف رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر صفیه رضازاده لواف تنها بیماران قم را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر صفیه رضازاده لواف به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق، در شهر قم مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در قم و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر صفیه رضازاده لواف، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر صفیه رضازاده لواف مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر صفیه رضازاده لواف در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر صفیه رضازاده لواف در زمینه متخصص قلب و عروق، در شهر قم فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر صفیه رضازاده لواف کجاست؟

مطب دکتر صفیه رضازاده لواف به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق در شهر قم فعالیت میکند، قم، بلوار جمهوری اسلامی، میدان سپاه، ابتدای خیابان شهید اخلاقی، ساختمان ایران، طبقه3، واحد5 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر صفیه رضازاده لواف، از طریق شماره تلفن مطب دکتر صفیه رضازاده لواف که 09912502267 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر صفیه رضازاده لواف چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر صفیه رضازاده لواف، متخصص قلب و عروق، در شهر قم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر صفیه رضازاده لواف می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر صفیه رضازاده لواف

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر صفیه رضازاده لواف کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر صفیه رضازاده لواف امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر صفیه رضازاده لواف فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس