عکس دکتر صفر حیدری

دکتر صفر حیدری

نوبت دهی اینترنتی دکتر صفر حیدری متخصص بیهوشی در شهر زنجان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر صفر حیدری نوبت بگیرید.

 • بیهوشی
 • زنجان، چهارراه امیرکبیر، ساختمان صدر، طبقه دوم، واحد 8
 • 0
 • 02433566507
 • متخصص بیهوشی
 • نظام پزشکی: 56167
 • زنجان

نوبت دهی اینترنتی دکتر صفر حیدری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر صفر حیدری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر صفر حیدری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر صفر حیدری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر صفر حیدری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر صفر حیدری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر صفر حیدری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر صفر حیدری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر صفر حیدری به آدرس زنجان، چهارراه امیرکبیر، ساختمان صدر، طبقه دوم، واحد 8، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر صفر حیدری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر صفر حیدری تنها بیماران زنجان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر صفر حیدری به عنوان یک پزشک متخصص بیهوشی، در شهر زنجان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در زنجان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر صفر حیدری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر صفر حیدری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های بیهوشی دریافت کنند.

دکتر صفر حیدری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر صفر حیدری در زمینه متخصص بیهوشی، در شهر زنجان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر صفر حیدری کجاست؟

مطب دکتر صفر حیدری به عنوان یک پزشک متخصص بیهوشی در شهر زنجان فعالیت میکند، زنجان، چهارراه امیرکبیر، ساختمان صدر، طبقه دوم، واحد 8 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر صفر حیدری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر صفر حیدری که 0 - 02433566507 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر صفر حیدری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر صفر حیدری، متخصص بیهوشی، در شهر زنجان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر صفر حیدری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر صفر حیدری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر صفر حیدری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر صفر حیدری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر صفر حیدری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس