X
عکس دکتر صغری استوار

دکتر صغری استوار

نوبت دهی اینترنتی دکتر صغری استوار دکترای روانشناسی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر صغری استوار نوبت بگیرید.

 • روانشناس
 • شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان هدایت غربی، روبه روی کوچه ۱۱، ساختمان ۱۹۵، طبقه دوم
 • 0
 • 07132361898
 • دکترای روانشناسی
 • نظام پزشکی: 1639
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر صغری استوار

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر صغری استوار

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر صغری استوار را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر صغری استوار در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر صغری استوار، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر صغری استوار چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر صغری استوار، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر صغری استوار انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر صغری استوار به آدرس شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان هدایت غربی، روبه روی کوچه ۱۱، ساختمان ۱۹۵، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر صغری استوار رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر صغری استوار تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر صغری استوار به عنوان یک پزشک دکترای روانشناسی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر صغری استوار، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر صغری استوار مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دکترای روانشناسی دریافت کنند.

دکتر صغری استوار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر صغری استوار در زمینه دکترای روانشناسی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر صغری استوار کجاست؟

مطب دکتر صغری استوار به عنوان یک پزشک دکترای روانشناسی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان هدایت غربی، روبه روی کوچه ۱۱، ساختمان ۱۹۵، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر صغری استوار، از طریق شماره تلفن مطب دکتر صغری استوار که 0 - 07132361898 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر صغری استوار چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر صغری استوار، دکترای روانشناسی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر صغری استوار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر صغری استوار

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر صغری استوار کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر صغری استوار امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر صغری استوار فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس