X
عکس دکتر صدیقه منصوری

دکتر صدیقه منصوری

نوبت دهی اینترنتی دکتر صدیقه منصوری متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری در شهر کرج و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر صدیقه منصوری نوبت بگیرید.

 • بیماریهای عفونی و گرمسیری
 • کرج، بلوار دانش‌آموز، چهارراه دولت‌آباد، جنب بیمارستان قائم، پشت بانک صنعت و معدن، ساختمان پزشکان امین، طبقه 2
 • 0
 • 02632703559
 • متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری
 • نظام پزشکی: 107155
 • کرج

نوبت دهی اینترنتی دکتر صدیقه منصوری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر صدیقه منصوری

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر صدیقه منصوری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر صدیقه منصوری در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر صدیقه منصوری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر صدیقه منصوری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر صدیقه منصوری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر صدیقه منصوری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر صدیقه منصوری به آدرس کرج، بلوار دانش‌آموز، چهارراه دولت‌آباد، جنب بیمارستان قائم، پشت بانک صنعت و معدن، ساختمان پزشکان امین، طبقه 2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر صدیقه منصوری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر صدیقه منصوری تنها بیماران کرج را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر صدیقه منصوری به عنوان یک پزشک متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری، در شهر کرج مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرج و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر صدیقه منصوری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر صدیقه منصوری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های بیماری های عفونی و گرمسیری دریافت کنند.

دکتر صدیقه منصوری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر صدیقه منصوری در زمینه متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری، در شهر کرج فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر صدیقه منصوری کجاست؟

مطب دکتر صدیقه منصوری به عنوان یک پزشک متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری در شهر کرج فعالیت میکند، کرج، بلوار دانش‌آموز، چهارراه دولت‌آباد، جنب بیمارستان قائم، پشت بانک صنعت و معدن، ساختمان پزشکان امین، طبقه 2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر صدیقه منصوری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر صدیقه منصوری که 0 - 02632703559 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر صدیقه منصوری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر صدیقه منصوری، متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری، در شهر کرج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر صدیقه منصوری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر صدیقه منصوری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر صدیقه منصوری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر صدیقه منصوری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر صدیقه منصوری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس