X
عکس دکتر صبا ناسوتی فرد

دکتر صبا ناسوتی فرد

نوبت دهی اینترنتی دکتر صبا ناسوتی فرد متخصص طب کار و طب کار و بیماری های شغلی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر صبا ناسوتی فرد نوبت بگیرید.

 • طب کار و بیماری های شغلی
 • تهرلن، خیابان قائم مقام فراهانی، روبه روی تهران کلینیک، کوچه ۶، پلاک ۲۴، طبقه همکف
 • 0
 • 02188889999
 • متخصص طب کار و طب کار و بیماری های شغلی
 • نظام پزشکی: 123166
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر صبا ناسوتی فرد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر صبا ناسوتی فرد

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر صبا ناسوتی فرد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر صبا ناسوتی فرد در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر صبا ناسوتی فرد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر صبا ناسوتی فرد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر صبا ناسوتی فرد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر صبا ناسوتی فرد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر صبا ناسوتی فرد به آدرس تهرلن، خیابان قائم مقام فراهانی، روبه روی تهران کلینیک، کوچه ۶، پلاک ۲۴، طبقه همکف، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر صبا ناسوتی فرد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر صبا ناسوتی فرد تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر صبا ناسوتی فرد به عنوان یک پزشک متخصص طب کار و طب کار و بیماری های شغلی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر صبا ناسوتی فرد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر صبا ناسوتی فرد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های طب کار و طب کار و بیماری های شغلی دریافت کنند.

دکتر صبا ناسوتی فرد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر صبا ناسوتی فرد در زمینه متخصص طب کار و طب کار و بیماری های شغلی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر صبا ناسوتی فرد کجاست؟

مطب دکتر صبا ناسوتی فرد به عنوان یک پزشک متخصص طب کار و طب کار و بیماری های شغلی در شهر تهران فعالیت میکند، تهرلن، خیابان قائم مقام فراهانی، روبه روی تهران کلینیک، کوچه ۶، پلاک ۲۴، طبقه همکف واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر صبا ناسوتی فرد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر صبا ناسوتی فرد که 0 - 02188889999 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر صبا ناسوتی فرد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر صبا ناسوتی فرد، متخصص طب کار و طب کار و بیماری های شغلی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر صبا ناسوتی فرد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر صبا ناسوتی فرد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر صبا ناسوتی فرد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر صبا ناسوتی فرد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر صبا ناسوتی فرد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس