عکس دکتر صابر منصوری

دکتر صابر منصوری

نوبت دهی اینترنتی دکتر صابر منصوری متخصص جراحی عمومی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر صابر منصوری نوبت بگیرید.

 • جراح عمومی
 • شیراز، خیابان ستارخان، ساختمان سیلور، طبقه ۶، واحد ۶۰۲
 • 0
 • 07136282497
 • متخصص جراحی عمومی
 • نظام پزشکی: 48973
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر صابر منصوری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر صابر منصوری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر صابر منصوری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر صابر منصوری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر صابر منصوری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر صابر منصوری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر صابر منصوری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر صابر منصوری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر صابر منصوری به آدرس شیراز، خیابان ستارخان، ساختمان سیلور، طبقه ۶، واحد ۶۰۲، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر صابر منصوری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر صابر منصوری تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر صابر منصوری به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر صابر منصوری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر صابر منصوری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی دریافت کنند.

دکتر صابر منصوری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر صابر منصوری در زمینه متخصص جراحی عمومی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر صابر منصوری کجاست؟

مطب دکتر صابر منصوری به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان ستارخان، ساختمان سیلور، طبقه ۶، واحد ۶۰۲ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر صابر منصوری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر صابر منصوری که 0 - 07136282497 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر صابر منصوری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر صابر منصوری، متخصص جراحی عمومی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر صابر منصوری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر صابر منصوری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر صابر منصوری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر صابر منصوری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر صابر منصوری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس