X
عکس دکتر شیوا بی دهری

دکتر شیوا بی دهری

نوبت دهی اینترنتی دکتر شیوا بی دهری متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر شیوا بی دهری نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، روبه روی بستنی وحید، برج امپراطور، طبقه 1، واحد C
 • 0
 • 04135542277
 • متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
 • نظام پزشکی: 48639
 • تبریز

نوبت دهی اینترنتی دکتر شیوا بی دهری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر شیوا بی دهری

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر شیوا بی دهری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر شیوا بی دهری در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر شیوا بی دهری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر شیوا بی دهری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر شیوا بی دهری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر شیوا بی دهری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر شیوا بی دهری به آدرس تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، روبه روی بستنی وحید، برج امپراطور، طبقه 1، واحد C، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر شیوا بی دهری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر شیوا بی دهری تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر شیوا بی دهری به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر شیوا بی دهری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر شیوا بی دهری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی) دریافت کنند.

دکتر شیوا بی دهری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر شیوا بی دهری در زمینه متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر شیوا بی دهری کجاست؟

مطب دکتر شیوا بی دهری به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، روبه روی بستنی وحید، برج امپراطور، طبقه 1، واحد C واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر شیوا بی دهری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر شیوا بی دهری که 0 - 04135542277 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر شیوا بی دهری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شیوا بی دهری، متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر شیوا بی دهری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر شیوا بی دهری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر شیوا بی دهری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر شیوا بی دهری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر شیوا بی دهری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس