X
عکس دکتر شیما وزیری نسب

دکتر شیما وزیری نسب

نوبت دهی اینترنتی دکتر شیما وزیری نسب متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر شیما وزیری نسب نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • بندرعباس، خیابان اسدآبادی نرسیده به چهار راه مرادی ساختمان پزشکان پارسیان طبقه سوم
 • 0
 • 07632248457
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 132440
 • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر شیما وزیری نسب

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر شیما وزیری نسب

پزشک پرطرفدار
بیش از 84% مراجعین، دکتر شیما وزیری نسب را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر شیما وزیری نسب ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر شیما وزیری نسب، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر شیما وزیری نسب چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر شیما وزیری نسب، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر شیما وزیری نسب انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر شیما وزیری نسب به آدرس بندرعباس، خیابان اسدآبادی نرسیده به چهار راه مرادی ساختمان پزشکان پارسیان طبقه سوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر شیما وزیری نسب رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر شیما وزیری نسب تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر شیما وزیری نسب به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر شیما وزیری نسب، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر شیما وزیری نسب مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر شیما وزیری نسب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر شیما وزیری نسب در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر شیما وزیری نسب کجاست؟

مطب دکتر شیما وزیری نسب به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر بندرعباس فعالیت میکند، بندرعباس، خیابان اسدآبادی نرسیده به چهار راه مرادی ساختمان پزشکان پارسیان طبقه سوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر شیما وزیری نسب، از طریق شماره تلفن مطب دکتر شیما وزیری نسب که 0 - 07632248457 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر شیما وزیری نسب چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شیما وزیری نسب، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر شیما وزیری نسب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر شیما وزیری نسب

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر شیما وزیری نسب کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر شیما وزیری نسب امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر شیما وزیری نسب فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس