X
عکس دکتر شیما تکیه

دکتر شیما تکیه

نوبت دهی اینترنتی دکتر شیما تکیه متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) و فلوشیپ بیماری‌های پستان در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر شیما تکیه نوبت بگیرید.

 • تصویربرداری (رادیولوژی)
 • تهران، فلکه سوم تهرانپارس، ضلع شمالی، جنب پل هوایی، پلاک ۳۴۴
 • 0
 • 02177881125
 • متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) و فلوشیپ بیماری‌های پستان
 • نظام پزشکی: 122723
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر شیما تکیه

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر شیما تکیه

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر شیما تکیه را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر شیما تکیه ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر شیما تکیه، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر شیما تکیه چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر شیما تکیه، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر شیما تکیه انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر شیما تکیه به آدرس تهران، فلکه سوم تهرانپارس، ضلع شمالی، جنب پل هوایی، پلاک ۳۴۴، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر شیما تکیه رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر شیما تکیه تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر شیما تکیه به عنوان یک پزشک متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) و فلوشیپ بیماری‌های پستان، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر شیما تکیه، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر شیما تکیه مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های تصویربرداری (رادیولوژی) و فلوشیپ بیماری‌های پستان دریافت کنند.

دکتر شیما تکیه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر شیما تکیه در زمینه متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) و فلوشیپ بیماری‌های پستان، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر شیما تکیه کجاست؟

مطب دکتر شیما تکیه به عنوان یک پزشک متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) و فلوشیپ بیماری‌های پستان در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، فلکه سوم تهرانپارس، ضلع شمالی، جنب پل هوایی، پلاک ۳۴۴ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر شیما تکیه، از طریق شماره تلفن مطب دکتر شیما تکیه که 0 - 02177881125 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر شیما تکیه چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شیما تکیه، متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) و فلوشیپ بیماری‌های پستان، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر شیما تکیه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر شیما تکیه

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر شیما تکیه کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر شیما تکیه امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر شیما تکیه فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس