X
عکس دکتر شکوفان علیزاده

دکتر شکوفان علیزاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر شکوفان علیزاده متخصص کودکان و نوزادان در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر شکوفان علیزاده نوبت بگیرید.

 • کودکان و نوزادان(اطفال)
 • تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، کوچه فلسفی، پلاک5، ساختمان پزشکان پرشین، طبقه 5، واحد 9
 • 0
 • 02126412698
 • متخصص کودکان و نوزادان
 • نظام پزشکی: 115614
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر شکوفان علیزاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر شکوفان علیزاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر شکوفان علیزاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر شکوفان علیزاده در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر شکوفان علیزاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر شکوفان علیزاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر شکوفان علیزاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر شکوفان علیزاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر شکوفان علیزاده به آدرس تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، کوچه فلسفی، پلاک5، ساختمان پزشکان پرشین، طبقه 5، واحد 9، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر شکوفان علیزاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر شکوفان علیزاده تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر شکوفان علیزاده به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر شکوفان علیزاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر شکوفان علیزاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر شکوفان علیزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر شکوفان علیزاده در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر شکوفان علیزاده کجاست؟

مطب دکتر شکوفان علیزاده به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، کوچه فلسفی، پلاک5، ساختمان پزشکان پرشین، طبقه 5، واحد 9 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر شکوفان علیزاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر شکوفان علیزاده که 0 - 02126412698 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر شکوفان علیزاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شکوفان علیزاده، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر شکوفان علیزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر شکوفان علیزاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر شکوفان علیزاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر شکوفان علیزاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر شکوفان علیزاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس