X
عکس دکتر شکراله محمدی

دکتر شکراله محمدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر شکراله محمدی متخصص گوش، حلق و بینی در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر شکراله محمدی نوبت بگیرید.

 • گوش و حلق و بینی
 • اصفهان، مطب خیابان آمادگاه، مقابل داروخانه سپاهان، ساختمان اطباء
 • 0
 • 03132216731
 • متخصص گوش، حلق و بینی
 • نظام پزشکی: 8932
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر شکراله محمدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر شکراله محمدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر شکراله محمدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر شکراله محمدی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر شکراله محمدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر شکراله محمدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر شکراله محمدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر شکراله محمدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر شکراله محمدی به آدرس اصفهان، مطب خیابان آمادگاه، مقابل داروخانه سپاهان، ساختمان اطباء، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر شکراله محمدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر شکراله محمدی تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر شکراله محمدی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر شکراله محمدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر شکراله محمدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های گوش، حلق و بینی دریافت کنند.

دکتر شکراله محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر شکراله محمدی در زمینه متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر شکراله محمدی کجاست؟

مطب دکتر شکراله محمدی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، مطب خیابان آمادگاه، مقابل داروخانه سپاهان، ساختمان اطباء واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر شکراله محمدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر شکراله محمدی که 0 - 03132216731 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر شکراله محمدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شکراله محمدی، متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر شکراله محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر شکراله محمدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر شکراله محمدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر شکراله محمدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر شکراله محمدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس