عکس دکتر شکراله فرخی

دکتر شکراله فرخی

نوبت دهی اینترنتی دکتر شکراله فرخی دکترای ایمنی شناسی بالینی( ایمونولوژی) در شهر بوشهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر شکراله فرخی نوبت بگیرید.

  • بوشهر خیابان سنگی درمانگاه محمد رسول الله طبقه دوم
  • 09397167965
  • 0
  • دکترای ایمنی شناسی بالینی( ایمونولوژی)
  • نظام پزشکی: 92877
  • بوشهر

نوبت دهی اینترنتی دکتر شکراله فرخی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر شکراله فرخی

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر شکراله فرخی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر شکراله فرخی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر شکراله فرخی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر شکراله فرخی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر شکراله فرخی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر شکراله فرخی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر شکراله فرخی به آدرس بوشهر خیابان سنگی درمانگاه محمد رسول الله طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر شکراله فرخی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر شکراله فرخی تنها بیماران بوشهر را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر شکراله فرخی به عنوان یک پزشک دکترای ایمنی شناسی بالینی( ایمونولوژی)، در شهر بوشهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بوشهر و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر شکراله فرخی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر شکراله فرخی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دکترای ایمنی شناسی بالینی( ایمونولوژی) دریافت کنند.

دکتر شکراله فرخی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر شکراله فرخی در زمینه دکترای ایمنی شناسی بالینی( ایمونولوژی)، در شهر بوشهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر شکراله فرخی کجاست؟

مطب دکتر شکراله فرخی به عنوان یک پزشک دکترای ایمنی شناسی بالینی( ایمونولوژی) در شهر بوشهر فعالیت میکند، بوشهر خیابان سنگی درمانگاه محمد رسول الله طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر شکراله فرخی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر شکراله فرخی که 09397167965 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر شکراله فرخی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شکراله فرخی، دکترای ایمنی شناسی بالینی( ایمونولوژی)، در شهر بوشهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر شکراله فرخی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر شکراله فرخی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر شکراله فرخی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر شکراله فرخی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر شکراله فرخی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس