عکس دکتر شهناز سمسارزاده

دکتر شهناز سمسارزاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر شهناز سمسارزاده متخصص کودکان و نوزادان در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر شهناز سمسارزاده نوبت بگیرید.

 • کودکان و نوزادان(اطفال)
 • اصفهان، میدان امام حسین، ابتدای خیابان باب الرحمه، روبروی مسجد وارگ جهان نما، ساختمان شمس، طبقه سوم، واحد C4
 • 0
 • 03132240640
 • متخصص کودکان و نوزادان
 • نظام پزشکی: 20897
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر شهناز سمسارزاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر شهناز سمسارزاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر شهناز سمسارزاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر شهناز سمسارزاده ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر شهناز سمسارزاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر شهناز سمسارزاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر شهناز سمسارزاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر شهناز سمسارزاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر شهناز سمسارزاده به آدرس اصفهان، میدان امام حسین، ابتدای خیابان باب الرحمه، روبروی مسجد وارگ جهان نما، ساختمان شمس، طبقه سوم، واحد C4، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر شهناز سمسارزاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر شهناز سمسارزاده تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر شهناز سمسارزاده به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر شهناز سمسارزاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر شهناز سمسارزاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر شهناز سمسارزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر شهناز سمسارزاده در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر شهناز سمسارزاده کجاست؟

مطب دکتر شهناز سمسارزاده به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، میدان امام حسین، ابتدای خیابان باب الرحمه، روبروی مسجد وارگ جهان نما، ساختمان شمس، طبقه سوم، واحد C4 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر شهناز سمسارزاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر شهناز سمسارزاده که 0 - 03132240640 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر شهناز سمسارزاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شهناز سمسارزاده، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر شهناز سمسارزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر شهناز سمسارزاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر شهناز سمسارزاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر شهناز سمسارزاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر شهناز سمسارزاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس