عکس دکتر شهناز اصغری

دکتر شهناز اصغری

نوبت دهی اینترنتی دکتر شهناز اصغری متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر کرج و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر شهناز اصغری نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • کرج، طالقانی جنوبی، ساختمان سبز، طبقه همکف
 • 0
 • 02632733542
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 56560
 • کرج

نوبت دهی اینترنتی دکتر شهناز اصغری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر شهناز اصغری

پزشک پرطرفدار
بیش از 89% مراجعین، دکتر شهناز اصغری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 96% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر شهناز اصغری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر شهناز اصغری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر شهناز اصغری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر شهناز اصغری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر شهناز اصغری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر شهناز اصغری به آدرس کرج، طالقانی جنوبی، ساختمان سبز، طبقه همکف، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر شهناز اصغری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر شهناز اصغری تنها بیماران کرج را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر شهناز اصغری به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر کرج مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرج و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر شهناز اصغری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر شهناز اصغری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر شهناز اصغری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر شهناز اصغری در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر کرج فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر شهناز اصغری کجاست؟

مطب دکتر شهناز اصغری به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر کرج فعالیت میکند، کرج، طالقانی جنوبی، ساختمان سبز، طبقه همکف واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر شهناز اصغری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر شهناز اصغری که 0 - 02632733542 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر شهناز اصغری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شهناز اصغری، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر کرج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر شهناز اصغری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر شهناز اصغری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر شهناز اصغری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر شهناز اصغری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر شهناز اصغری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس