عکس دکتر شهلا آکوچکیان

دکتر شهلا آکوچکیان

نوبت دهی اینترنتی دکتر شهلا آکوچکیان متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر شهلا آکوچکیان نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • اصفهان، خیابان آمادگاه، بن بست جنب داروخانه سپاهان، مجتمع سپاهان 2، طبقه دوم
 • 0
 • 03132241148
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 25598
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر شهلا آکوچکیان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر شهلا آکوچکیان

پزشک پرطرفدار
بیش از 71% مراجعین، دکتر شهلا آکوچکیان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 91% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر شهلا آکوچکیان ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر شهلا آکوچکیان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر شهلا آکوچکیان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر شهلا آکوچکیان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر شهلا آکوچکیان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر شهلا آکوچکیان به آدرس اصفهان، خیابان آمادگاه، بن بست جنب داروخانه سپاهان، مجتمع سپاهان 2، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر شهلا آکوچکیان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر شهلا آکوچکیان تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر شهلا آکوچکیان به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر شهلا آکوچکیان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر شهلا آکوچکیان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر شهلا آکوچکیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر شهلا آکوچکیان در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر شهلا آکوچکیان کجاست؟

مطب دکتر شهلا آکوچکیان به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان آمادگاه، بن بست جنب داروخانه سپاهان، مجتمع سپاهان 2، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر شهلا آکوچکیان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر شهلا آکوچکیان که 0 - 03132241148 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر شهلا آکوچکیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شهلا آکوچکیان، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر شهلا آکوچکیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر شهلا آکوچکیان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر شهلا آکوچکیان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر شهلا آکوچکیان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر شهلا آکوچکیان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس