X
عکس دکتر شهریار کیهانی

دکتر شهریار کیهانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر شهریار کیهانی متخصص جراحی مغز و اعصاب در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر شهریار کیهانی نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • تهران، کیلومتر ۱۹ جاده قدیم کرج(بزرگراه فتح)، شهرقدس(قلعه حسن خان)، بلوارامام، نرسیده به میدان آزادی، نبش کوچه حبیبی، ساختمان پزشکان مهدیه، طبقه ۴
 • 0
 • 02144883099
 • متخصص جراحی مغز و اعصاب
 • نظام پزشکی: 54268
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر شهریار کیهانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر شهریار کیهانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر شهریار کیهانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر شهریار کیهانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر شهریار کیهانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر شهریار کیهانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر شهریار کیهانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر شهریار کیهانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر شهریار کیهانی به آدرس تهران، کیلومتر ۱۹ جاده قدیم کرج(بزرگراه فتح)، شهرقدس(قلعه حسن خان)، بلوارامام، نرسیده به میدان آزادی، نبش کوچه حبیبی، ساختمان پزشکان مهدیه، طبقه ۴، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر شهریار کیهانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر شهریار کیهانی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر شهریار کیهانی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر شهریار کیهانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر شهریار کیهانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی مغز و اعصاب دریافت کنند.

دکتر شهریار کیهانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر شهریار کیهانی در زمینه متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر شهریار کیهانی کجاست؟

مطب دکتر شهریار کیهانی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، کیلومتر ۱۹ جاده قدیم کرج(بزرگراه فتح)، شهرقدس(قلعه حسن خان)، بلوارامام، نرسیده به میدان آزادی، نبش کوچه حبیبی، ساختمان پزشکان مهدیه، طبقه ۴ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر شهریار کیهانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر شهریار کیهانی که 0 - 02144883099 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر شهریار کیهانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شهریار کیهانی، متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر شهریار کیهانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر شهریار کیهانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر شهریار کیهانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر شهریار کیهانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر شهریار کیهانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس