X
عکس دکتر شهرزاد محبی

دکتر شهرزاد محبی

نوبت دهی اینترنتی دکتر شهرزاد محبی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر ارومیه و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر شهرزاد محبی نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان رازی، طبقه ۴
 • 0
 • 04433435819
 • متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
 • نظام پزشکی: 103773
 • ارومیه

نوبت دهی اینترنتی دکتر شهرزاد محبی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر شهرزاد محبی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر شهرزاد محبی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر شهرزاد محبی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر شهرزاد محبی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر شهرزاد محبی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر شهرزاد محبی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر شهرزاد محبی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر شهرزاد محبی به آدرس ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان رازی، طبقه ۴، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر شهرزاد محبی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر شهرزاد محبی تنها بیماران ارومیه را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر شهرزاد محبی به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر ارومیه مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در ارومیه و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر شهرزاد محبی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر شهرزاد محبی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی) دریافت کنند.

دکتر شهرزاد محبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر شهرزاد محبی در زمینه متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر ارومیه فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر شهرزاد محبی کجاست؟

مطب دکتر شهرزاد محبی به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر ارومیه فعالیت میکند، ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان رازی، طبقه ۴ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر شهرزاد محبی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر شهرزاد محبی که 0 - 04433435819 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر شهرزاد محبی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شهرزاد محبی، متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر ارومیه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر شهرزاد محبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر شهرزاد محبی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر شهرزاد محبی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر شهرزاد محبی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر شهرزاد محبی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس