عکس دکتر شهرزاد رضایی

دکتر شهرزاد رضایی

نوبت دهی اینترنتی دکتر شهرزاد رضایی متخصص چشم پزشکی در شهر همدان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر شهرزاد رضایی نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • همدان، خیابان بوعلی، سرپل یخچال، مجتمع پزشکان شفا، طبقه سوم
 • 0
 • 08132524009
 • متخصص چشم پزشکی
 • نظام پزشکی: 78062
 • همدان

نوبت دهی اینترنتی دکتر شهرزاد رضایی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر شهرزاد رضایی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر شهرزاد رضایی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر شهرزاد رضایی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر شهرزاد رضایی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر شهرزاد رضایی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر شهرزاد رضایی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر شهرزاد رضایی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر شهرزاد رضایی به آدرس همدان، خیابان بوعلی، سرپل یخچال، مجتمع پزشکان شفا، طبقه سوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر شهرزاد رضایی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر شهرزاد رضایی تنها بیماران همدان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر شهرزاد رضایی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی، در شهر همدان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در همدان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر شهرزاد رضایی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر شهرزاد رضایی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم دریافت کنند.

دکتر شهرزاد رضایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر شهرزاد رضایی در زمینه متخصص چشم پزشکی، در شهر همدان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر شهرزاد رضایی کجاست؟

مطب دکتر شهرزاد رضایی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی در شهر همدان فعالیت میکند، همدان، خیابان بوعلی، سرپل یخچال، مجتمع پزشکان شفا، طبقه سوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر شهرزاد رضایی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر شهرزاد رضایی که 0 - 08132524009 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر شهرزاد رضایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شهرزاد رضایی، متخصص چشم پزشکی، در شهر همدان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر شهرزاد رضایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر شهرزاد رضایی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر شهرزاد رضایی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر شهرزاد رضایی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر شهرزاد رضایی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس