X
عکس دکتر شهرزاد خسروی

دکتر شهرزاد خسروی

نوبت دهی اینترنتی دکتر شهرزاد خسروی متخصص پزشکی ورزشی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر شهرزاد خسروی نوبت بگیرید.

 • پزشکی ورزش
 • تهران، جلال آل احمد، بین امیر آباد شمالی و چمران، کوی پروانه، پلاک ۲، طبقه ۲، کلینیک پریسا
 • 0
 • 02188006302
 • متخصص پزشکی ورزشی
 • نظام پزشکی: 100638
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر شهرزاد خسروی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر شهرزاد خسروی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر شهرزاد خسروی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر شهرزاد خسروی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر شهرزاد خسروی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر شهرزاد خسروی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر شهرزاد خسروی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر شهرزاد خسروی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر شهرزاد خسروی به آدرس تهران، جلال آل احمد، بین امیر آباد شمالی و چمران، کوی پروانه، پلاک ۲، طبقه ۲، کلینیک پریسا، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر شهرزاد خسروی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر شهرزاد خسروی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر شهرزاد خسروی به عنوان یک پزشک متخصص پزشکی ورزشی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر شهرزاد خسروی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر شهرزاد خسروی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشکی ورزشی دریافت کنند.

دکتر شهرزاد خسروی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر شهرزاد خسروی در زمینه متخصص پزشکی ورزشی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر شهرزاد خسروی کجاست؟

مطب دکتر شهرزاد خسروی به عنوان یک پزشک متخصص پزشکی ورزشی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، جلال آل احمد، بین امیر آباد شمالی و چمران، کوی پروانه، پلاک ۲، طبقه ۲، کلینیک پریسا واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر شهرزاد خسروی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر شهرزاد خسروی که 0 - 02188006302 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر شهرزاد خسروی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شهرزاد خسروی، متخصص پزشکی ورزشی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر شهرزاد خسروی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر شهرزاد خسروی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر شهرزاد خسروی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر شهرزاد خسروی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر شهرزاد خسروی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس