X
عکس دکتر شهرام یوسف پور

دکتر شهرام یوسف پور

نوبت دهی اینترنتی دکتر شهرام یوسف پور متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر شهرام یوسف پور نوبت بگیرید.

 • گوارش و کبد
 • تهران، خیابان پیروزی، نبش خیابان سوم نیرو هوایی، روبروی داروخانه اطمینان
 • 0
 • 02177475566
 • متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان
 • نظام پزشکی: 71821
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر شهرام یوسف پور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر شهرام یوسف پور

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر شهرام یوسف پور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر شهرام یوسف پور در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر شهرام یوسف پور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر شهرام یوسف پور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر شهرام یوسف پور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر شهرام یوسف پور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر شهرام یوسف پور به آدرس تهران، خیابان پیروزی، نبش خیابان سوم نیرو هوایی، روبروی داروخانه اطمینان، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر شهرام یوسف پور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر شهرام یوسف پور تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر شهرام یوسف پور به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر شهرام یوسف پور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر شهرام یوسف پور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق گوارش و کبد بزرگسالان دریافت کنند.

دکتر شهرام یوسف پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر شهرام یوسف پور در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر شهرام یوسف پور کجاست؟

مطب دکتر شهرام یوسف پور به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان پیروزی، نبش خیابان سوم نیرو هوایی، روبروی داروخانه اطمینان واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر شهرام یوسف پور، از طریق شماره تلفن مطب دکتر شهرام یوسف پور که 0 - 02177475566 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر شهرام یوسف پور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شهرام یوسف پور، متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش و کبد بزرگسالان، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام یوسف پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر شهرام یوسف پور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر شهرام یوسف پور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر شهرام یوسف پور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر شهرام یوسف پور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس