X
عکس دکتر شهرام مدنی

دکتر شهرام مدنی

نوبت دهی اینترنتی دکتر شهرام مدنی متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ ویتره و رتین در شهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر شهرام مدنی نوبت بگیرید.

  • چشم پزشک
  • 0
  • 0
  • متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ ویتره و رتین
  • نظام پزشکی: 34185

نوبت دهی اینترنتی دکتر شهرام مدنی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر شهرام مدنی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر شهرام مدنی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر شهرام مدنی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر شهرام مدنی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر شهرام مدنی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر شهرام مدنی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر شهرام مدنی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر شهرام مدنی به آدرس ، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر شهرام مدنی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر شهرام مدنی تنها بیماران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر شهرام مدنی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ ویتره و رتین، در شهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر شهرام مدنی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر شهرام مدنی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم و فلوشیپ ویتره و رتین دریافت کنند.

دکتر شهرام مدنی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر شهرام مدنی در زمینه متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ ویتره و رتین، در شهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر شهرام مدنی کجاست؟

مطب دکتر شهرام مدنی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ ویتره و رتین در شهر فعالیت میکند، واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر شهرام مدنی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر شهرام مدنی که 0 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر شهرام مدنی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شهرام مدنی، متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ ویتره و رتین، در شهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام مدنی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر شهرام مدنی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر شهرام مدنی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر شهرام مدنی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر شهرام مدنی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس