عکس دکتر شهرام عابدی

دکتر شهرام عابدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر شهرام عابدی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر شهرام عابدی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر شهرام عابدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر شهرام عابدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر شهرام عابدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر شهرام عابدی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر شهرام عابدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر شهرام عابدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر شهرام عابدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر شهرام عابدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر شهرام عابدی به آدرس شیراز، بلوار دکتر حسابی، بلوار آفرینش، مقابل پمپ گاز، درمانگاه آفرینش، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر شهرام عابدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر شهرام عابدی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر شهرام عابدی به عنوان یک پزشک متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر شهرام عابدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر شهرام عابدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های بیماری های عفونی و گرمسیری دریافت کنند.

دکتر شهرام عابدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر شهرام عابدی در زمینه متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر شهرام عابدی کجاست؟

مطب دکتر شهرام عابدی به عنوان یک پزشک متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، بلوار دکتر حسابی، بلوار آفرینش، مقابل پمپ گاز، درمانگاه آفرینش واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر شهرام عابدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر شهرام عابدی که 09010979927 - 07136517573 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر شهرام عابدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شهرام عابدی، متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام عابدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر شهرام عابدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر شهرام عابدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر شهرام عابدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر شهرام عابدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس