X
عکس دکتر شهرام رضایی فر

دکتر شهرام رضایی فر

نوبت دهی اینترنتی دکتر شهرام رضایی فر متخصص ارتوپدی در شهر کرمانشاه و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر شهرام رضایی فر نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، ساختمان پزشکی نجفی (شفا)
 • 0
 • 08337227641
 • متخصص ارتوپدی
 • نظام پزشکی: 22109
 • کرمانشاه

نوبت دهی اینترنتی دکتر شهرام رضایی فر

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر شهرام رضایی فر

پزشک پرطرفدار
بیش از 60% مراجعین، دکتر شهرام رضایی فر را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر شهرام رضایی فر ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر شهرام رضایی فر، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر شهرام رضایی فر چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر شهرام رضایی فر، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر شهرام رضایی فر انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر شهرام رضایی فر به آدرس کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، ساختمان پزشکی نجفی (شفا)، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر شهرام رضایی فر رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر شهرام رضایی فر تنها بیماران کرمانشاه را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر شهرام رضایی فر به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی، در شهر کرمانشاه مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمانشاه و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر شهرام رضایی فر، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر شهرام رضایی فر مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی دریافت کنند.

دکتر شهرام رضایی فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر شهرام رضایی فر در زمینه متخصص ارتوپدی، در شهر کرمانشاه فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر شهرام رضایی فر کجاست؟

مطب دکتر شهرام رضایی فر به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی در شهر کرمانشاه فعالیت میکند، کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، ساختمان پزشکی نجفی (شفا) واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر شهرام رضایی فر، از طریق شماره تلفن مطب دکتر شهرام رضایی فر که 0 - 08337227641 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر شهرام رضایی فر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شهرام رضایی فر، متخصص ارتوپدی، در شهر کرمانشاه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام رضایی فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر شهرام رضایی فر

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر شهرام رضایی فر کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر شهرام رضایی فر امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر شهرام رضایی فر فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس