X
عکس دکتر شهرام بابامرادی

دکتر شهرام بابامرادی

نوبت دهی اینترنتی دکتر شهرام بابامرادی متخصص کودکان و نوزادان در شهر کرج و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر شهرام بابامرادی نوبت بگیرید.

 • کودکان و نوزادان(اطفال)
 • کرج-چهارراه طالقانی جنوبی، نرسیده به ساختمان هفت تیر، ساختمان بانک اقتصاد نوین، طبقه پنجم، واحد۲۰
 • 0
 • 02633273491
 • متخصص کودکان و نوزادان
 • نظام پزشکی: 87219
 • کرج

نوبت دهی اینترنتی دکتر شهرام بابامرادی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر شهرام بابامرادی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر شهرام بابامرادی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر شهرام بابامرادی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر شهرام بابامرادی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر شهرام بابامرادی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر شهرام بابامرادی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر شهرام بابامرادی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر شهرام بابامرادی به آدرس کرج-چهارراه طالقانی جنوبی، نرسیده به ساختمان هفت تیر، ساختمان بانک اقتصاد نوین، طبقه پنجم، واحد۲۰، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر شهرام بابامرادی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر شهرام بابامرادی تنها بیماران کرج را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر شهرام بابامرادی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر کرج مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرج و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر شهرام بابامرادی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر شهرام بابامرادی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر شهرام بابامرادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر شهرام بابامرادی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر کرج فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر شهرام بابامرادی کجاست؟

مطب دکتر شهرام بابامرادی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر کرج فعالیت میکند، کرج-چهارراه طالقانی جنوبی، نرسیده به ساختمان هفت تیر، ساختمان بانک اقتصاد نوین، طبقه پنجم، واحد۲۰ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر شهرام بابامرادی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر شهرام بابامرادی که 0 - 02633273491 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر شهرام بابامرادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شهرام بابامرادی، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر کرج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام بابامرادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر شهرام بابامرادی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر شهرام بابامرادی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر شهرام بابامرادی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر شهرام بابامرادی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس