عکس دکتر شهدک داداش پور

دکتر شهدک داداش پور

نوبت دهی اینترنتی دکتر شهدک داداش پور متخصص داخلی و فوق متخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1402/9/17 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر شهدک داداش پور نوبت بگیرید.

 • نفرولوژی (داخلی کلیه)
 • تهران، چهارراه پاسداران، ابتدای خیابان دولت، نبش کوچه نوباوه، ساختمان صبا، طبقه همکف
 • 09013587061
 • 0
 • متخصص داخلی و فوق متخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)
 • نظام پزشکی: 75567
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر شهدک داداش پور

در حال دریافت اطلاعات...
برای گرفتن نوبت، ابتدا تاریخ سپس ساعت را انتخاب کنید
متاسفانه در حال حاضر نوبت آزاد وجود ندارد

نظر بیماران در مورد دکتر شهدک داداش پور

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر شهدک داداش پور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر شهدک داداش پور ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر شهدک داداش پور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر شهدک داداش پور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر شهدک داداش پور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر شهدک داداش پور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر شهدک داداش پور به آدرس تهران، چهارراه پاسداران، ابتدای خیابان دولت، نبش کوچه نوباوه، ساختمان صبا، طبقه همکف، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر شهدک داداش پور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر شهدک داداش پور تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر شهدک داداش پور به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر شهدک داداش پور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر شهدک داداش پور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) دریافت کنند.

دکتر شهدک داداش پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر شهدک داداش پور در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر شهدک داداش پور کجاست؟

مطب دکتر شهدک داداش پور به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، چهارراه پاسداران، ابتدای خیابان دولت، نبش کوچه نوباوه، ساختمان صبا، طبقه همکف واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر شهدک داداش پور، از طریق شماره تلفن مطب دکتر شهدک داداش پور که 09013587061 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر شهدک داداش پور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شهدک داداش پور، متخصص داخلی و فوق متخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر شهدک داداش پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر شهدک داداش پور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر شهدک داداش پور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر شهدک داداش پور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر شهدک داداش پور فعال نمیباشد.

Open Popup
X

دکتر شهدک داداش پور

متخصص داخلی و فوق متخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)

نظر شما به انتخاب دکتر شهدک داداش پور توسط دیگران کمک خواهد کرد.
طراحی سایت در بندرعباس