عکس دکتر شهاب طاهری

دکتر شهاب طاهری

نوبت دهی اینترنتی دکتر شهاب طاهری متخصص کودکان و نوزادان در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر شهاب طاهری نوبت بگیرید.

 • کودکان و نوزادان(اطفال)
 • اصفهان، خیابان شیخ مفید غربی، جنب داروخانه دکتر عباسی، ساختمان آسمان، طبقه 1
 • 0
 • 03137392873
 • متخصص کودکان و نوزادان
 • نظام پزشکی: 36772
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر شهاب طاهری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر شهاب طاهری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر شهاب طاهری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر شهاب طاهری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر شهاب طاهری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر شهاب طاهری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر شهاب طاهری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر شهاب طاهری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر شهاب طاهری به آدرس اصفهان، خیابان شیخ مفید غربی، جنب داروخانه دکتر عباسی، ساختمان آسمان، طبقه 1، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر شهاب طاهری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر شهاب طاهری تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر شهاب طاهری به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر شهاب طاهری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر شهاب طاهری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر شهاب طاهری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر شهاب طاهری در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر شهاب طاهری کجاست؟

مطب دکتر شهاب طاهری به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان شیخ مفید غربی، جنب داروخانه دکتر عباسی، ساختمان آسمان، طبقه 1 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر شهاب طاهری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر شهاب طاهری که 0 - 03137392873 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر شهاب طاهری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شهاب طاهری، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر شهاب طاهری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر شهاب طاهری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر شهاب طاهری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر شهاب طاهری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر شهاب طاهری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس