عکس دکتر شهاب خسروی

دکتر شهاب خسروی

نوبت دهی اینترنتی دکتر شهاب خسروی متخصص جراحی عمومی در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر شهاب خسروی نوبت بگیرید.

 • جراح عمومی
 • اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، روبروی شرکت زمزم، مجتمع پارسیان، واحد 301
 • 0
 • 03136283256
 • متخصص جراحی عمومی
 • نظام پزشکی: 28943
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر شهاب خسروی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر شهاب خسروی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر شهاب خسروی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر شهاب خسروی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر شهاب خسروی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر شهاب خسروی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر شهاب خسروی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر شهاب خسروی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر شهاب خسروی به آدرس اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، روبروی شرکت زمزم، مجتمع پارسیان، واحد 301، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر شهاب خسروی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر شهاب خسروی تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر شهاب خسروی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر شهاب خسروی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر شهاب خسروی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی دریافت کنند.

دکتر شهاب خسروی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر شهاب خسروی در زمینه متخصص جراحی عمومی، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر شهاب خسروی کجاست؟

مطب دکتر شهاب خسروی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، روبروی شرکت زمزم، مجتمع پارسیان، واحد 301 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر شهاب خسروی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر شهاب خسروی که 0 - 03136283256 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر شهاب خسروی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شهاب خسروی، متخصص جراحی عمومی، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر شهاب خسروی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر شهاب خسروی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر شهاب خسروی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر شهاب خسروی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر شهاب خسروی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس