X
عکس دکتر شاهرخ میلان

دکتر شاهرخ میلان

نوبت دهی اینترنتی دکتر شاهرخ میلان متخصص چشم پزشکی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر شاهرخ میلان نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • تهران، خیابان فلسطین، پایین میدان فلسطین، ساختمان پزشکان 157، بالای داروخانه یاسمین، واحد 15
 • 0
 • 02166412709
 • متخصص چشم پزشکی
 • نظام پزشکی: 26924
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر شاهرخ میلان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر شاهرخ میلان

پزشک پرطرفدار
بیش از 70% مراجعین، دکتر شاهرخ میلان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر شاهرخ میلان ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر شاهرخ میلان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر شاهرخ میلان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر شاهرخ میلان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر شاهرخ میلان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر شاهرخ میلان به آدرس تهران، خیابان فلسطین، پایین میدان فلسطین، ساختمان پزشکان 157، بالای داروخانه یاسمین، واحد 15، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر شاهرخ میلان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر شاهرخ میلان تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر شاهرخ میلان به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر شاهرخ میلان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر شاهرخ میلان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم دریافت کنند.

دکتر شاهرخ میلان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر شاهرخ میلان در زمینه متخصص چشم پزشکی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر شاهرخ میلان کجاست؟

مطب دکتر شاهرخ میلان به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان فلسطین، پایین میدان فلسطین، ساختمان پزشکان 157، بالای داروخانه یاسمین، واحد 15 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر شاهرخ میلان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر شاهرخ میلان که 0 - 02166412709 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر شاهرخ میلان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شاهرخ میلان، متخصص چشم پزشکی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر شاهرخ میلان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر شاهرخ میلان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر شاهرخ میلان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر شاهرخ میلان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر شاهرخ میلان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس