X
عکس دکتر سینا بابازاده

دکتر سینا بابازاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر سینا بابازاده متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش ، کبد و مجاری صفراوی در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سینا بابازاده نوبت بگیرید.

 • گوارش،کبد و آندوسکوپی
 • اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه قصر، مجتمع قصرنور، طبقه 4، واحد 406
 • 0
 • 03132240067
 • متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش ، کبد و مجاری صفراوی
 • نظام پزشکی: 98506
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر سینا بابازاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سینا بابازاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر سینا بابازاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر سینا بابازاده در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سینا بابازاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سینا بابازاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سینا بابازاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سینا بابازاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سینا بابازاده به آدرس اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه قصر، مجتمع قصرنور، طبقه 4، واحد 406، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سینا بابازاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سینا بابازاده تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سینا بابازاده به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش ، کبد و مجاری صفراوی، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سینا بابازاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سینا بابازاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق گوارش ، کبد و مجاری صفراوی دریافت کنند.

دکتر سینا بابازاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سینا بابازاده در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش ، کبد و مجاری صفراوی، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سینا بابازاده کجاست؟

مطب دکتر سینا بابازاده به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش ، کبد و مجاری صفراوی در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه قصر، مجتمع قصرنور، طبقه 4، واحد 406 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سینا بابازاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سینا بابازاده که 0 - 03132240067 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سینا بابازاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سینا بابازاده، متخصص داخلی و فوق متخصص گوارش ، کبد و مجاری صفراوی، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سینا بابازاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سینا بابازاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سینا بابازاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سینا بابازاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سینا بابازاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس