عکس دکتر سیما صفاری

دکتر سیما صفاری

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیما صفاری متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر مراغه و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سیما صفاری نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • مراغه، خیابان خواجه نصیرجنوبی، خیابان موسوی، ساختمان پزشکان شیخ الرئیس، طبقه3
 • 0
 • 04137254992
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 124298
 • مراغه

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیما صفاری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سیما صفاری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سیما صفاری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سیما صفاری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سیما صفاری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سیما صفاری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سیما صفاری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سیما صفاری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سیما صفاری به آدرس مراغه، خیابان خواجه نصیرجنوبی، خیابان موسوی، ساختمان پزشکان شیخ الرئیس، طبقه3، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سیما صفاری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سیما صفاری تنها بیماران مراغه را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سیما صفاری به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر مراغه مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مراغه و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سیما صفاری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سیما صفاری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر سیما صفاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سیما صفاری در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر مراغه فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سیما صفاری کجاست؟

مطب دکتر سیما صفاری به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر مراغه فعالیت میکند، مراغه، خیابان خواجه نصیرجنوبی، خیابان موسوی، ساختمان پزشکان شیخ الرئیس، طبقه3 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سیما صفاری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سیما صفاری که 0 - 04137254992 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سیما صفاری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیما صفاری، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر مراغه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سیما صفاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سیما صفاری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سیما صفاری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سیما صفاری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سیما صفاری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس