X
عکس دکتر سیف الله کسایی

دکتر سیف الله کسایی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیف الله کسایی متخصص گوش، حلق و بینی در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سیف الله کسایی نوبت بگیرید.

 • گوش و حلق و بینی
 • مشهد، بلوار سجاد، چهارراه بزرگمهر، نبش بزرگمهر شمالی، بالای داروخانه مدیکال
 • 0
 • 05137645466
 • متخصص گوش، حلق و بینی
 • نظام پزشکی: 22167
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیف الله کسایی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سیف الله کسایی

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر سیف الله کسایی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر سیف الله کسایی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سیف الله کسایی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سیف الله کسایی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سیف الله کسایی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سیف الله کسایی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سیف الله کسایی به آدرس مشهد، بلوار سجاد، چهارراه بزرگمهر، نبش بزرگمهر شمالی، بالای داروخانه مدیکال، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سیف الله کسایی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سیف الله کسایی تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سیف الله کسایی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سیف الله کسایی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سیف الله کسایی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های گوش، حلق و بینی دریافت کنند.

دکتر سیف الله کسایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سیف الله کسایی در زمینه متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سیف الله کسایی کجاست؟

مطب دکتر سیف الله کسایی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، بلوار سجاد، چهارراه بزرگمهر، نبش بزرگمهر شمالی، بالای داروخانه مدیکال واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سیف الله کسایی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سیف الله کسایی که 0 - 05137645466 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سیف الله کسایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیف الله کسایی، متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سیف الله کسایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سیف الله کسایی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سیف الله کسایی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سیف الله کسایی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سیف الله کسایی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس