عکس دکتر سیروس سرحدی

دکتر سیروس سرحدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیروس سرحدی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سیروس سرحدی نوبت بگیرید.

 • تصویربرداری (رادیولوژی)
 • شیراز، خیابان اردیبهشت شرقی، حدفاصل خیابان هفت تیر و شهید فقیهی، روبروی آزمایشگاه دانشبد، ساختمان فروردین، طبقه دوم
 • 09178059208
 • 0
 • متخصص تصویربرداری (رادیولوژی)
 • نظام پزشکی: 91866
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیروس سرحدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سیروس سرحدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سیروس سرحدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سیروس سرحدی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سیروس سرحدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سیروس سرحدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سیروس سرحدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سیروس سرحدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سیروس سرحدی به آدرس شیراز، خیابان اردیبهشت شرقی، حدفاصل خیابان هفت تیر و شهید فقیهی، روبروی آزمایشگاه دانشبد، ساختمان فروردین، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سیروس سرحدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سیروس سرحدی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سیروس سرحدی به عنوان یک پزشک متخصص تصویربرداری (رادیولوژی)، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سیروس سرحدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سیروس سرحدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های تصویربرداری (رادیولوژی) دریافت کنند.

دکتر سیروس سرحدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سیروس سرحدی در زمینه متخصص تصویربرداری (رادیولوژی)، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سیروس سرحدی کجاست؟

مطب دکتر سیروس سرحدی به عنوان یک پزشک متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان اردیبهشت شرقی، حدفاصل خیابان هفت تیر و شهید فقیهی، روبروی آزمایشگاه دانشبد، ساختمان فروردین، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سیروس سرحدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سیروس سرحدی که 09178059208 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سیروس سرحدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیروس سرحدی، متخصص تصویربرداری (رادیولوژی)، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سیروس سرحدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سیروس سرحدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سیروس سرحدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سیروس سرحدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سیروس سرحدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس