عکس دکتر سیروس جهانگیری

دکتر سیروس جهانگیری

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیروس جهانگیری متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سیروس جهانگیری نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • تهران، سعادت آباد، بلوار پاکنژاد، بالاتر از چهارراه سرو، نبش آسمان ۴شرقی، پلاک ۱، طبقه ۲
 • 0
 • 02122389679
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 84961
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیروس جهانگیری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سیروس جهانگیری

پزشک پرطرفدار
بیش از 76% مراجعین، دکتر سیروس جهانگیری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 88% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سیروس جهانگیری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سیروس جهانگیری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سیروس جهانگیری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سیروس جهانگیری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سیروس جهانگیری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سیروس جهانگیری به آدرس تهران، سعادت آباد، بلوار پاکنژاد، بالاتر از چهارراه سرو، نبش آسمان ۴شرقی، پلاک ۱، طبقه ۲، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سیروس جهانگیری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سیروس جهانگیری تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سیروس جهانگیری به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سیروس جهانگیری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سیروس جهانگیری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر سیروس جهانگیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سیروس جهانگیری در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سیروس جهانگیری کجاست؟

مطب دکتر سیروس جهانگیری به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، سعادت آباد، بلوار پاکنژاد، بالاتر از چهارراه سرو، نبش آسمان ۴شرقی، پلاک ۱، طبقه ۲ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سیروس جهانگیری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سیروس جهانگیری که 0 - 02122389679 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سیروس جهانگیری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیروس جهانگیری، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سیروس جهانگیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سیروس جهانگیری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سیروس جهانگیری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سیروس جهانگیری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سیروس جهانگیری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس