عکس دکتر سید کاظم عبادی

دکتر سید کاظم عبادی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید کاظم عبادی متخصص قلب و عروق و فلوشیپ الکتروفیزیولوژی بالینی قلب در شهر قایم شهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سید کاظم عبادی نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • قائم شهر، خیابان مدرس، روبه روی بانک ملی، ساختمان پزشکان آمین24، طبقه سوم
 • 0
 • 01142216050
 • متخصص قلب و عروق و فلوشیپ الکتروفیزیولوژی بالینی قلب
 • نظام پزشکی: 30251
 • قایم شهر

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید کاظم عبادی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سید کاظم عبادی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سید کاظم عبادی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سید کاظم عبادی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سید کاظم عبادی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سید کاظم عبادی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سید کاظم عبادی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سید کاظم عبادی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سید کاظم عبادی به آدرس قائم شهر، خیابان مدرس، روبه روی بانک ملی، ساختمان پزشکان آمین24، طبقه سوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سید کاظم عبادی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سید کاظم عبادی تنها بیماران قایم شهر را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سید کاظم عبادی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق و فلوشیپ الکتروفیزیولوژی بالینی قلب، در شهر قایم شهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در قایم شهر و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سید کاظم عبادی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سید کاظم عبادی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق و فلوشیپ الکتروفیزیولوژی بالینی قلب دریافت کنند.

دکتر سید کاظم عبادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سید کاظم عبادی در زمینه متخصص قلب و عروق و فلوشیپ الکتروفیزیولوژی بالینی قلب، در شهر قایم شهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سید کاظم عبادی کجاست؟

مطب دکتر سید کاظم عبادی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق و فلوشیپ الکتروفیزیولوژی بالینی قلب در شهر قایم شهر فعالیت میکند، قائم شهر، خیابان مدرس، روبه روی بانک ملی، ساختمان پزشکان آمین24، طبقه سوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سید کاظم عبادی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سید کاظم عبادی که 0 - 01142216050 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سید کاظم عبادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید کاظم عبادی، متخصص قلب و عروق و فلوشیپ الکتروفیزیولوژی بالینی قلب، در شهر قایم شهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سید کاظم عبادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سید کاظم عبادی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سید کاظم عبادی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سید کاظم عبادی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سید کاظم عبادی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس