X
عکس دکتر سید مصطفی عبداللهی

دکتر سید مصطفی عبداللهی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید مصطفی عبداللهی دکترای روانشناسی و دکترای متخصصی روانشناسی سلامت در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سید مصطفی عبداللهی نوبت بگیرید.

 • روانشناس
 • اصفهان، خيابان توحيد مياني، كوچه ٢٤، پلاك ٢٢
 • 0
 • 03131315379
 • دکترای روانشناسی و دکترای متخصصی روانشناسی سلامت
 • نظام پزشکی: 3589
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید مصطفی عبداللهی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سید مصطفی عبداللهی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر سید مصطفی عبداللهی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 86% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر سید مصطفی عبداللهی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سید مصطفی عبداللهی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سید مصطفی عبداللهی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سید مصطفی عبداللهی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سید مصطفی عبداللهی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سید مصطفی عبداللهی به آدرس اصفهان، خيابان توحيد مياني، كوچه ٢٤، پلاك ٢٢، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سید مصطفی عبداللهی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سید مصطفی عبداللهی تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سید مصطفی عبداللهی به عنوان یک پزشک دکترای روانشناسی و دکترای متخصصی روانشناسی سلامت، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سید مصطفی عبداللهی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سید مصطفی عبداللهی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دکترای روانشناسی و دکترای متخصصی روانشناسی سلامت دریافت کنند.

دکتر سید مصطفی عبداللهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سید مصطفی عبداللهی در زمینه دکترای روانشناسی و دکترای متخصصی روانشناسی سلامت، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سید مصطفی عبداللهی کجاست؟

مطب دکتر سید مصطفی عبداللهی به عنوان یک پزشک دکترای روانشناسی و دکترای متخصصی روانشناسی سلامت در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خيابان توحيد مياني، كوچه ٢٤، پلاك ٢٢ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سید مصطفی عبداللهی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سید مصطفی عبداللهی که 0 - 03131315379 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سید مصطفی عبداللهی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید مصطفی عبداللهی، دکترای روانشناسی و دکترای متخصصی روانشناسی سلامت، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سید مصطفی عبداللهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سید مصطفی عبداللهی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سید مصطفی عبداللهی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سید مصطفی عبداللهی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سید مصطفی عبداللهی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس