عکس دکتر سید مسعود موسوی نسب

دکتر سید مسعود موسوی نسب

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید مسعود موسوی نسب متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سید مسعود موسوی نسب نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • شیراز، خیابان فلسطین، چهارراه معدل، ساختمان نسیم، طبقه دوم
 • 0
 • 032303018
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 17689
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید مسعود موسوی نسب

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سید مسعود موسوی نسب

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سید مسعود موسوی نسب را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سید مسعود موسوی نسب ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سید مسعود موسوی نسب، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سید مسعود موسوی نسب چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سید مسعود موسوی نسب، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سید مسعود موسوی نسب انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سید مسعود موسوی نسب به آدرس شیراز، خیابان فلسطین، چهارراه معدل، ساختمان نسیم، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سید مسعود موسوی نسب رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سید مسعود موسوی نسب تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سید مسعود موسوی نسب به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سید مسعود موسوی نسب، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سید مسعود موسوی نسب مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر سید مسعود موسوی نسب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سید مسعود موسوی نسب در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سید مسعود موسوی نسب کجاست؟

مطب دکتر سید مسعود موسوی نسب به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان فلسطین، چهارراه معدل، ساختمان نسیم، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سید مسعود موسوی نسب، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سید مسعود موسوی نسب که 0 - 032303018 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سید مسعود موسوی نسب چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید مسعود موسوی نسب، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سید مسعود موسوی نسب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سید مسعود موسوی نسب

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سید مسعود موسوی نسب کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سید مسعود موسوی نسب امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سید مسعود موسوی نسب فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس