X
عکس دکتر سید مسعود شهدی

دکتر سید مسعود شهدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید مسعود شهدی متخصص ارتوپدی در شهر یزد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سید مسعود شهدی نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • یزد، چهارراه مهدیه، کوچه بیمارستان مادر، جنب مسجد حسنیه، پلاک 1
 • 0
 • 03536239156
 • متخصص ارتوپدی
 • نظام پزشکی: 71985
 • یزد

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید مسعود شهدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سید مسعود شهدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سید مسعود شهدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سید مسعود شهدی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سید مسعود شهدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سید مسعود شهدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سید مسعود شهدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سید مسعود شهدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سید مسعود شهدی به آدرس یزد، چهارراه مهدیه، کوچه بیمارستان مادر، جنب مسجد حسنیه، پلاک 1، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سید مسعود شهدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سید مسعود شهدی تنها بیماران یزد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سید مسعود شهدی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی، در شهر یزد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در یزد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سید مسعود شهدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سید مسعود شهدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی دریافت کنند.

دکتر سید مسعود شهدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سید مسعود شهدی در زمینه متخصص ارتوپدی، در شهر یزد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سید مسعود شهدی کجاست؟

مطب دکتر سید مسعود شهدی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی در شهر یزد فعالیت میکند، یزد، چهارراه مهدیه، کوچه بیمارستان مادر، جنب مسجد حسنیه، پلاک 1 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سید مسعود شهدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سید مسعود شهدی که 0 - 03536239156 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سید مسعود شهدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید مسعود شهدی، متخصص ارتوپدی، در شهر یزد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سید مسعود شهدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سید مسعود شهدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سید مسعود شهدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سید مسعود شهدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سید مسعود شهدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس