عکس دکتر سید مسعود امیرخلیلی

دکتر سید مسعود امیرخلیلی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید مسعود امیرخلیلی فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق و متخصص داخلی و فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سید مسعود امیرخلیلی نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • تهران، حسینیه ارشاد، خیابان شریعتی، بن بست ارشاد، ساختمان ارشاد، پلاک ۳، واحد ۷
 • 0
 • 02126703238
 • فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق و متخصص داخلی و فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 105471
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید مسعود امیرخلیلی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سید مسعود امیرخلیلی

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر سید مسعود امیرخلیلی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سید مسعود امیرخلیلی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سید مسعود امیرخلیلی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سید مسعود امیرخلیلی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سید مسعود امیرخلیلی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سید مسعود امیرخلیلی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سید مسعود امیرخلیلی به آدرس تهران، حسینیه ارشاد، خیابان شریعتی، بن بست ارشاد، ساختمان ارشاد، پلاک ۳، واحد ۷، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سید مسعود امیرخلیلی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سید مسعود امیرخلیلی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سید مسعود امیرخلیلی به عنوان یک پزشک فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق و متخصص داخلی و فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سید مسعود امیرخلیلی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سید مسعود امیرخلیلی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های فوق فوق قلب و عروق و داخلی و فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر سید مسعود امیرخلیلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سید مسعود امیرخلیلی در زمینه فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق و متخصص داخلی و فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سید مسعود امیرخلیلی کجاست؟

مطب دکتر سید مسعود امیرخلیلی به عنوان یک پزشک فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق و متخصص داخلی و فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، حسینیه ارشاد، خیابان شریعتی، بن بست ارشاد، ساختمان ارشاد، پلاک ۳، واحد ۷ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سید مسعود امیرخلیلی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سید مسعود امیرخلیلی که 0 - 02126703238 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سید مسعود امیرخلیلی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید مسعود امیرخلیلی، فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق و متخصص داخلی و فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سید مسعود امیرخلیلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سید مسعود امیرخلیلی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سید مسعود امیرخلیلی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سید مسعود امیرخلیلی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سید مسعود امیرخلیلی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس