عکس دکتر سید محمود مشتاقیون

دکتر سید محمود مشتاقیون

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید محمود مشتاقیون متخصص جراحی عمومی و جراحی لاپراسکوپی در شهر یزد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سید محمود مشتاقیون نوبت بگیرید.

 • جراح عمومی
 • یزد، خیابان امام خمینی، کلینیک متخصصی و فوق متخصصی سیدالشهدا
 • 0
 • 03536215112
 • متخصص جراحی عمومی و جراحی لاپراسکوپی
 • نظام پزشکی: 26537
 • یزد

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید محمود مشتاقیون

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سید محمود مشتاقیون

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سید محمود مشتاقیون را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سید محمود مشتاقیون ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سید محمود مشتاقیون، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سید محمود مشتاقیون چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سید محمود مشتاقیون، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سید محمود مشتاقیون انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سید محمود مشتاقیون به آدرس یزد، خیابان امام خمینی، کلینیک متخصصی و فوق متخصصی سیدالشهدا، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سید محمود مشتاقیون رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سید محمود مشتاقیون تنها بیماران یزد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سید محمود مشتاقیون به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و جراحی لاپراسکوپی، در شهر یزد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در یزد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سید محمود مشتاقیون، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سید محمود مشتاقیون مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی و جراحی لاپراسکوپی دریافت کنند.

دکتر سید محمود مشتاقیون در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سید محمود مشتاقیون در زمینه متخصص جراحی عمومی و جراحی لاپراسکوپی، در شهر یزد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سید محمود مشتاقیون کجاست؟

مطب دکتر سید محمود مشتاقیون به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و جراحی لاپراسکوپی در شهر یزد فعالیت میکند، یزد، خیابان امام خمینی، کلینیک متخصصی و فوق متخصصی سیدالشهدا واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سید محمود مشتاقیون، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سید محمود مشتاقیون که 0 - 03536215112 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سید محمود مشتاقیون چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید محمود مشتاقیون، متخصص جراحی عمومی و جراحی لاپراسکوپی، در شهر یزد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمود مشتاقیون می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سید محمود مشتاقیون

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سید محمود مشتاقیون کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سید محمود مشتاقیون امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سید محمود مشتاقیون فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس