عکس دکتر سید محمود شریعت زاده

دکتر سید محمود شریعت زاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید محمود شریعت زاده متخصص ارتوپدی در شهر کرمان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سید محمود شریعت زاده نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • کرمان، خیابان جهاد، جهاد2، ساختمان زکریا، طبقه همکف
 • 09397842061
 • 0
 • متخصص ارتوپدی
 • نظام پزشکی: 48988
 • کرمان

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید محمود شریعت زاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سید محمود شریعت زاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سید محمود شریعت زاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سید محمود شریعت زاده ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سید محمود شریعت زاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سید محمود شریعت زاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سید محمود شریعت زاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سید محمود شریعت زاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سید محمود شریعت زاده به آدرس کرمان، خیابان جهاد، جهاد2، ساختمان زکریا، طبقه همکف، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سید محمود شریعت زاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سید محمود شریعت زاده تنها بیماران کرمان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سید محمود شریعت زاده به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی، در شهر کرمان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سید محمود شریعت زاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سید محمود شریعت زاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی دریافت کنند.

دکتر سید محمود شریعت زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سید محمود شریعت زاده در زمینه متخصص ارتوپدی، در شهر کرمان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سید محمود شریعت زاده کجاست؟

مطب دکتر سید محمود شریعت زاده به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی در شهر کرمان فعالیت میکند، کرمان، خیابان جهاد، جهاد2، ساختمان زکریا، طبقه همکف واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سید محمود شریعت زاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سید محمود شریعت زاده که 09397842061 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سید محمود شریعت زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید محمود شریعت زاده، متخصص ارتوپدی، در شهر کرمان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمود شریعت زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سید محمود شریعت زاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سید محمود شریعت زاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سید محمود شریعت زاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سید محمود شریعت زاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس