عکس دکتر سید محمد علی مرتضوی ها

دکتر سید محمد علی مرتضوی ها

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید محمد علی مرتضوی ها متخصص جراحی مغز و اعصاب در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1402/9/17 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سید محمد علی مرتضوی ها نوبت بگیرید.

 • تایید شده
 • مغز و اعصاب
 • بندرعباس چهارراه مرادی ساختمان پارسیان طبقه اول
 • 0
 • 07632234434
 • متخصص جراحی مغز و اعصاب
 • نظام پزشکی: 127363
 • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید محمد علی مرتضوی ها

در حال دریافت اطلاعات...
برای گرفتن نوبت، ابتدا تاریخ سپس ساعت را انتخاب کنید
متاسفانه در حال حاضر نوبت آزاد وجود ندارد

نظر بیماران در مورد دکتر سید محمد علی مرتضوی ها

پزشک پرطرفدار
بیش از 74% مراجعین، دکتر سید محمد علی مرتضوی ها را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 93% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سید محمد علی مرتضوی ها ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سید محمد علی مرتضوی ها، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سید محمد علی مرتضوی ها چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سید محمد علی مرتضوی ها، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سید محمد علی مرتضوی ها انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سید محمد علی مرتضوی ها به آدرس بندرعباس چهارراه مرادی ساختمان پارسیان طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سید محمد علی مرتضوی ها رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سید محمد علی مرتضوی ها تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سید محمد علی مرتضوی ها به عنوان یک پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سید محمد علی مرتضوی ها، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سید محمد علی مرتضوی ها مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی مغز و اعصاب دریافت کنند.

دکتر سید محمد علی مرتضوی ها در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سید محمد علی مرتضوی ها در زمینه متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سید محمد علی مرتضوی ها کجاست؟

مطب دکتر سید محمد علی مرتضوی ها به عنوان یک پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب در شهر بندرعباس فعالیت میکند، بندرعباس چهارراه مرادی ساختمان پارسیان طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سید محمد علی مرتضوی ها، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سید محمد علی مرتضوی ها که 0 - 07632234434 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سید محمد علی مرتضوی ها چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید محمد علی مرتضوی ها، متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد علی مرتضوی ها می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سید محمد علی مرتضوی ها

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سید محمد علی مرتضوی ها کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سید محمد علی مرتضوی ها امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سید محمد علی مرتضوی ها فعال نمیباشد.

Open Popup
X

دکتر سید محمد علی مرتضوی ها

متخصص جراحی مغز و اعصاب

نظر شما به انتخاب دکتر سید محمد علی مرتضوی ها توسط دیگران کمک خواهد کرد.
طراحی سایت در بندرعباس