عکس دکتر سید محمد علی مرتضوی زاده

دکتر سید محمد علی مرتضوی زاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید محمد علی مرتضوی زاده در شهر 0 و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سید محمد علی مرتضوی زاده نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید محمد علی مرتضوی زاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سید محمد علی مرتضوی زاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سید محمد علی مرتضوی زاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سید محمد علی مرتضوی زاده ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سید محمد علی مرتضوی زاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سید محمد علی مرتضوی زاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سید محمد علی مرتضوی زاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سید محمد علی مرتضوی زاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سید محمد علی مرتضوی زاده به آدرس ، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سید محمد علی مرتضوی زاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سید محمد علی مرتضوی زاده تنها بیماران 0 را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سید محمد علی مرتضوی زاده به عنوان یک پزشک ، در شهر 0 مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در 0 و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سید محمد علی مرتضوی زاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سید محمد علی مرتضوی زاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دریافت کنند.

دکتر سید محمد علی مرتضوی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سید محمد علی مرتضوی زاده در زمینه ، در شهر 0 فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سید محمد علی مرتضوی زاده کجاست؟

مطب دکتر سید محمد علی مرتضوی زاده به عنوان یک پزشک در شهر 0 فعالیت میکند، واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سید محمد علی مرتضوی زاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سید محمد علی مرتضوی زاده که - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سید محمد علی مرتضوی زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید محمد علی مرتضوی زاده، ، در شهر 0 با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد علی مرتضوی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سید محمد علی مرتضوی زاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سید محمد علی مرتضوی زاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سید محمد علی مرتضوی زاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سید محمد علی مرتضوی زاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس